1

אדוורדס

דף הבית / אדוורדס

חברת גולוג, מהמובילות בתחום המדיה הדיגיטלית עוסקת כבר למעלה מ- 15 בתחום השיווק, ומפרסמת עסקים רבים בפלטפורמות המדיה הדיגיטלית השונות. אחד מנתיבי הפרסום נקרא אדוורדס, או בשמו ה"אלגנטי" פרסום ממומן. אדוורדס הוא כלי פרסומי מצוין, אשר הוקם על ידי חברת גוגל במטרה לתת מענה לצורך בעלי עסקים לפרסם בתשלום את האתרים שלהם, בהתאמה לחיפושי ביטויי מפתח הקשורים לעולמם העסקי.

איך אדוורדס יכול לעזור לי?

היתרון הגדול של אדוורדס על קידום אורגני למשל, הוא מהירות ההופעה שלך בפני הלקוח; שילמת=הופעת. בקידום אורגני יכולים לעבור חודשים רבים עד שהגולשים ייחשפו לעסק שלך, לעומת זאת, ברגע שהעלית את הקמפיין והגדרת את אמצעי התשלום כבר אלפי גולשים נחשפים למותג שלך ומהווים לידים פוטנציאליים למוצרים שלך. יתרון נוסף הוא יכולת השליטה שלך על הכסף. ההחלטה כמה להוציא ומתי היא שלך, ושלך בלבד. ובכל רגע נתון אפשר לשנות את הסכום או להפסיק את הקמפיין.

למה צריך חברה מקצועית לניהול קמפיין אדוורדס ?

אז האמת היא שממש לא חייבים. עסקים רבים מנהלים את חשבונות האדוורדס שלהם בעצמם. העקב אכילס מגיע כאשר הקמפיין מנוהל בצורה שגויה, ואז תפסידו כסף, זמן ואנרגיות ולא תגיעו למיקסום המודעות והפוטנציאל שלהן, פחות לקוחות פוטנציאליים ייכנסו, ומן הסתם פחות ירכשו את המוצרים שלכם. חברות גדולות שמנהלות קמפיינים של אלפי ואף מליוני שקלים בחודש לא לוקחות סיכון, ומחזיקות איש מקצוע ייעודי, או אף מחלקה שלמה. גם עסקים בינוניים וקטנים שאין להם מספיק ידע או זמן מעדיפים לשים את השירות בידיים של גוף מקצועי שחי ונושם אדוורדס, ויודע למקסם את הפוטנציאל השיווקי של פלטפורמה זו.

טלפון 054-9000876

לפרטים נוספים צרו קשר: 054-9000-876 גולוג, בן אביגדור 18 ת"א