1

קידום אתרים

דף הבית / קידום אתרים

למה אתם צריכים קידום אתרים אורגני? מחקרים סטטיסטיים מראים, כי חיפוש תוכן במנועי חיפוש, הוא הפעילות המקוונת הנפוצה ביותר אחרי ה- Email, ואף מרשימה מכך העובדה כי נתון זה נכון לכל חתכי הגילאים. מחקרים נוספים מצביעים על כך שלמעלה מ- 80% מתעבורת הגולשים באתרים השונים מתחילה בשאילתה באחד ממנועי החיפוש. אנשים מבצעים ביליוני חיפושים ספציפיים בכל חודש.

הצרכנים רעבים לרכישה, איפה אתם?

בניגוד לגולשי פייסבוק למשל, אשר מרפרפים ברשת החברתית ללא מטרה מוגדרת וצריך "לדוג" אותם לפי תחומי עניין, טווח גילאים ופילוחים נוספים, הגולשים אשר מגיעים למנועי החיפוש נמצאים במצב חיפוש ממוקד, ובמילים אחרות, זהו קהל היעד בעל המוטיבציה הגדולה ביותר שנוחת אצלנו באתר; אם הם מחפשים אחר מוצר/שירות מסוימים, סבירות גבוהה שהם כבר 'בשלים' ומוכנים לבצע רכישה. קידום אתרים אורגני הוכח כמשתלם יותר מפרסום ממומן לטווח הארוך.

קידום אתרים – כמות או איכות?

כולנו רוצים להיות ראשונים בגוגל, אבל חשוב לזכור שקידום אתרים במנועי החיפוש הוא בסה"כ האמצעי ולא המטרה. קידום אתרים באינטרנט חייב להיות נכון, איכותי, רלוונטי ואמין על מנת לייצר כניסות איכותיות של קהל יעד ממוקד.

קידום אתרים בתפירה אישית

על מנת להשיג קידום אתרים מושלם יש צורך בתפירה אישית המותאמת בדקדקנות לאופי הצרכנים ולדרישותיהם עוד הרבה לפני פרסום התוכן או קידומו במנועי החיפוש. אותם כפתורי קסם שיניעו לרכישה, גם יובילו את אותם גולשים לפרסום ויראלי של הקישורים לתוכן שלנו מרשתות חברתיות, בלוגים, כתבות וכד'. עלינו לספק ערך מוסף לקורא, לגרום לו לקרוא עוד ולהניע אותו לפעולה עם תוכן שיווקי מעניין, מחדש ומשכנע.

קידום אתרים במנועי החיפוש – זה עובד!

טלפון 054-9000876

לפרטים נוספים צרו קשר: 054-9000-876 גולוג, בן אביגדור 18 ת"א