1

רשתות חברתיות – מייצרים באזז ויראלי

דף הבית / רשתות חברתיות – מייצרים באזז ויראלי

המונח שיווק במדיה חברתית או שיווק רשתות חברתיות הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מקידום אתרים. כמו בשאלת הביצה והתרנגולת נתעוררה השאלה מה קדם למה? האם קודם התחזקו הרשתות החברתיות (Facebook, twitter, LinkedIn וכד'), בלוגים, פורומים ואתרי שיתוף התכנים (MySpace, YouTubeו- TheMarker Café ) או שמה הצורך ההולך וגובר בלינקים נכנסים הוביל לבניית פלטפורמות חברתיות נוספות אשר בנוסף גם מספקות תשתית להפצה ויראלית ושיח חברתי. בכל אופן, תהא התשובה אשר תהא, זוהי אחת ההמצאות האפקטיביות ביותר לשיווק, ועם הכלים הנכונים נוכל לנצלה לצרכינו.

רשתות חברתיות – עשה ואל תעשה

המדיה החברתית היא כלי שיווק חזק ויעיל אשר יכול להוביל מספר גדול יותר של גולשים לאתר שלנו, ודרכו נוכל לפרסם את מרכולתנו לקהל יעד ספציפי תוך דו שיח וניהול מערכת יחסים לטווח ארוך. מצד שני חשוב לזכור: מה שאנשים אומרים עליך חשוב יותר ממה שאתה אומר על עצמך, ולכן עלינו להתנהל בזהירות מדודה, הן בגבולות אתר האינטרנט שלנו והן מחוצה לו. מחמאות ויראליות, שיתופי לינקים והמלצות מפה לאוזן זה נפלא, השמצות ותלונות און ליין זה קצת פחות נפלא.

להיות אושיית רשתות חברתיות

בשביל קידום אתרים מוצלח, עלינו למצוא את השילוב המושלם בין תוכן מעניין ומזמין להמשך קריאה (תוכן מעניין, סרטון או אפליקציה) יחד עם כתיבת תוכן מותאמת קידום. כאן נכנס מקומם החשוב של פורומים, בלוגים וכמובן רשתות חברתיות. בנוסף, כיום מותג לא יכול להרשות לעצמו לא להיות נוכח במקום בו מתרחש כל השיח הציבורי, לטוב או לרע, בין אם זו שאלה, מחמאה או תלונה – אבוי לו אם תגובתו תתמהמה, הוא עלול למצוא את עצמו חוטף גל צונאמי של ביקורת חברתית. חברות רבות כבר הבינו את חשיבות הרשתות החברתיות, ומחזיקות מנהלי דפים מקצועיים, שמנהלים את הדף העסקי שלהם בפייסבוק, בטוויטר, לינקדאין, גוגל+, יו טיוב וכד'

שיווק חכם ברשתות החברתיות מוביל להגדלת הנוכחות והחשיפה שלנו ברשת כולה, והבאת האתר שלנו לתודעה של גולשים חיצוניים וחבריהם.

טלפון 054-9000876

לפרטים נוספים צרו קשר: 054-9000-876 גולוג, בן אביגדור 18 ת"א