1

שיווק באינטרנט

דף הבית / שיווק באינטרנט

שיווק באינטרנט הפך בשנים האחרונות לאחד המקצועות הבולטים בתחום השיווק והפרסום בעקבות חשיפתנו ההולכת וגדלה לצריכת מידע, שירותים ומוצרים דרך האינטרנט. תחום השיווק מתחדש ומתפתח ללא הרף בהתאם להרגלי הצרכנים, וכיום אנו עדים לאבולוציה מעניינת; מעבר מהשיווק המסורתי החד צדדי והפולשני אשר 'כופה' עלינו פרסום (טלוויזיה, רדיו, דיוור ישיר ועיתונות) לשיווק המודרני, אשר מספק לנו דרכים יצירתיות למשיכת הלקוחות מרצונם, לניהול יחסי גומלין עימם לטווח ארוך ובסופו של דבר מוביל למטרת העל שלנו- מכירות והגדלת הרווחים. התפתחות הטכנולוגיה בכלל ופלטפורמת האינטרנט בפרט פורשות בפנינו מבחר עצום של כלים לשיווק באינטרנט, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום, אשר מאפשרים שיווק חכם, מוכוון קהל מטרה, ממוקד ויעיל.

שיווק באינטרנט פורש את כל האפשרויות בפניכם

ניתן לדמות את תחום השיווק באינטרנט למשפך ענק שדרכו מוזרמים כלל השירותים והפתרונות אשר תפקידם לנווט את הגולשים לאתר, להניע אותם לביצוע פעולה ולקדם אותנו בבטחה לעבר מטרותינו הסופיות: שימור לקוחות קיימים, גיוס לקוחות חדשים וכמובן הגדלת ההכנסות. תחום השיווק באינטרנט 'ותיק' כמעט כמו האינטרנט עצמו אך כבר ניתן להבחין בתהליכי אבולוציה משמעותיים אשר מתרחשים ללא הפסקה בעקבות זיהוי ואפיון הצרכים של הלקוחות בשטח. אחד היתרונות הגדולים של השיווק באינטרנט הוא שהשיווק הויראלי לא מחייב הוצאה כספית גבוהה ועל ידי שימוש במידע הנכון עסק קטן או אדם פרטי יכולים להגיע לתוצאות מרשימות אף יותר מעסק גדול ומבוסס.

תמנון השיווק באינטרנט

המוטו שלנו: תמנון הגשטלט- 'השלם גדול מסכום חלקיו'.

אז למה בעצם תמנון? אם בעבר היינו צריכים לקבל שירות בנפרד ממספר בעלי תפקידים שונים; חברה לבניית אתרים, חברה לקידום אתרים, חברה לכתיבת תוכן וחברה לפרסום, יחסי ציבור ושיווק ברשתות החברתיות, הרי שהיום, כתוצאה ממיזוגי חברות ושיתופי פעולה בין העוסקים במקצועות האינטרנט השונים, נוצרו תמנוני שיווק באינטרנט, אשר מטרתם העיקרית היא: מצד אחד לשמור על מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בכל תחום בנפרד ומצד שני לרכז את כל זרועות השיווק באינטרנט תחת קורת גג אחת על מנת לחסוך ללקוחות בזבוז זמן, כסף ואנרגיה.

שיווק באינטרנט בתפירה אישית

הניסיון שלנו מלמד כי רק על ידי תפירה אישית של חליפת שיווק מותאמת לקוח נוכל להגיע למקסימום יעילות. לכל לקוח יש קהל לקוחות שונה, בעל תחומי עניין שונים אשר גולש באתרי אינטרנט שונים. לכל לקוח יש תקציב שונה וצרכים שונים. כל לקוח מחליט כמה גישתו לעולם המקוון מאפשרת עבודה עצמית וכמה זמן ואנרגיות הוא מעוניין להשקיע באתר האינטרנט שלו- לקוחות מסוימים יצטרכו רק פגישת ייעוץ חד פעמית ויקדמו את האתר שלהם בכוחות עצמם ואילו לקוחות אחרים יעדיפו שבעל מקצוע מהימן יעשה את כל העבודה בשבילם.

חברת גולוג בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנים בתחום השיווק. המומחיות שלנו- מתן מגוון פתרונות מקיפים בכל תחומי השיווק באינטרנט; כתיבת תוכן מקצועית, קידום אתרים במנועי חיפוש, בניית אתרים, עיצוב אתרים, הפקת סרטים, ניהול מותגים, פרסום באינטרנט, ניהול אתרי אינטרנט ושיווק ברשתות החברתיות.

טלפון 054-9000876

לפרטים נוספים צרו קשר: 054-9000-876 גולוג, בן אביגדור 18 ת"א