1

אודות

דף הבית / אודות

חברת Golog היא חברת בוטיק מהמובילות בתחום המדיה הדיגיטלית, אשר עוסקת בבניית אתרים, הפקת סרטי תדמית, קידום אתרים, ליווי אישי של חברות וארגונים, ניהול מותגים, שירותי פרימיום וסיוע בתהליכי חדירה לשווקים חדשים בארץ ובעולם דרך פלטפורמת האינטרנט. הקמנו את החברה כמענה לצורך שהתעורר מאז הקמתו של האינטרנט- אנשים רוצים גישה להכל וגישת כל אליהם, קל וחומר כאשר מדובר בעסקים.

עבור גיקים של רעיונות חדשים, אינטרנט וחידושי טכנולוגיה, אשר נהנים ללא סוף מגלישה באינטרנט אך גם מתים על אירועי חוץ והפקות צבעוניות, הקמת משרד פרסום דיגיטלי היה הדבר הטבעי ביותר לעשות.

למה אנחנו?

באמתחתנו ותק וניסיון של למעלה מ-15 שנים בשיווק עם הצלחות רבות במגוון רחב של פרויקטים באינטרנט, שיווק בינלאומי באינטרנט, הפקת סרטי תדמית חדשניים, הדרכות מקצועיות, בניית אתרי תדמית וחנויות מסחר אלקטרוני, וניהול קהילות ברשתות חברתיות בזירות בינלאומיות בתחומים התחרותיים ביותר. אנחנו מלווים יד ביד חברות וארגונים החל משלב הרעיון, דרך שלב חקר השוק והגדרת קהל היעד, הפצת הבשורה ועד לחדירתו המקסימלית של המותג, כאשר הדגשים העיקריים הם על חדשנות ויצירתיות פורצת דרך, מיקוד בקהל המטרה והיכולת לתת מענה מקצועי בסביבת קהל היעד לניהול קהילה מותאמת "לוקאלית". במקרים רבים משתמשים במושג 'חדשנות ויצירתיות' כסיסמה, בתחום שלנו- אם אתה לא יצירתי פשוט לא תצליח. ההצלחה של לקוחותינו היא כרטיס הביקור הטוב ביותר. לרשימת הלקוחות שלנו >>

שוברים מיתוסים

על אף הניסיון הרב שצברנו, החברה עובדת כיחידת עילית צעירה וחדשנית; פיתחנו מתודולוגיית עבודה של זירות נישה ממוקדות קהל יעד, תוך שימוש בניסיון העשיר והיכולת לחבר את מהותה העיקרית של המדיה החברתית אל העולם העסקי. אנחנו פועלים ללא הרף על מנת לקדם תקשורת חכמה בין אנשים דרך הרשת המקוונת באמצעות מיטב המוחות והכלים הטכנולוגיים הקיימים כיום בתחום. הוכחנו שוב ושוב דרך לקוחותינו בתחומים השונים, שבעידן המקוון אפשר להרוויח הרבה ועדיין להישאר אהוד ופופולארי, והצלחנו לשבור עוד מיתוס; אפשר להצליח מבלי להרים את הישבן מהכורסא.

צוות שופרא דשופרא

אחד מנכסיה האדירים של החברה הוא ההון האנושי, לצד התפיסה הייחודית והידע המקצועי. צוות העובדים שלנו נבחר בקפידה; כולנו פריקים של אינטרנט, של מקצועיות וחדשנות, שמתים על שימוש בכלים מתקדמים וטכנולוגיות סופר פרימיום. כולנו אקדמאים משכילים, דוברי שפות ובעלי פרופיל ייחודי. איננו יצרני באאז רגעי, אנחנו מנהלים באופן רציף, אורגני ומתמשך קהילות נאמנות בזירות בינלאומיות ומייצרים עבור לקוחותינו חשיפה ממוקדת קהל יעד בתהליך מקצועי לטווח ארוך. בשנים האחרונות ליווינו אינספור חברות בדרכן לכבוש נישות ישראליות ובינלאומיות חדשות והעברנו עשרות הרצאות, הדרכות וקורסים מקצועיים בתחום השיווק באינטרנט לארגונים פרטיים וציבוריים.

ערכי יסוד בתפיסה העסקית והאישית שלנו:

אנחנו מאמינים שהתמקדות בלקוח, בצרכיו ומתן מענה כולל יובילו ללקוח מרוצה, נאמן וממליץ.
אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שזמן הוא דבר יקר, אנחנו אוהבים לתקתק דברים אבל לא מוותרים
בדרך על האיכות.
אנחנו יודעים כי דעת הקהל היא זו שקובעת (אבל ניתן לנווט אותה בשיטות מתוחכמות ומתחכמות).
אנחנו מעודדים חשיבה ירוקה- פחות ניירת יותר יערות.

טלפון 054-9000876

לפרטים נוספים צרו קשר: 054-9000-876 גולוג, בן אביגדור 18 ת"א