1

ייעוץ שיווקי והדרכות מקצועיות

דף הבית / ייעוץ שיווקי והדרכות מקצועיות

פאנל המומחים

הון אנושי הוא משאב יקר מפז, זוהי לא עוד סיסמה. השקענו זמן רב ומחשבה אדירה בבחירת פאנל ההדרכה שלנו, ובחרנו בפינצטה צוות מומחים אסטרטגים מהשורה הראשונה; לכל יועצ/ת נסיון רב שנים ביזמות מקוונת בתחומי השיווק באנטרנט, בנישות המדיה החברתית וכמובן בקידום אתרים מקומי ובינלאומי. כולם דוברי שפות, כולם אקדמאים, כולם בעלי פרופיל ייחודי. במהלך השנים האחרונות ליווינו מספר רב של ארגונים וחברות, והעברנו הרצאות ייעוץ שיווקי ייעודיות בתוך ארגונים פרטיים וציבוריים.

ידע זה כח

שיווק באינטרנט הוא תחום דינאמי שמתעדכן ללא הרף. בזירות השיווק הבינלאומיות התחרות גדולה אפילו עוד יותר, ומאלצת אותנו להיות חדים, חריפים וממוקדים ולשמור על אותנטיות המידע והחדשנות המתמדת בחומרי הלימוד. צוות המומחים שלנו עוסק באופן שוטף במחקר מגמות וטרנדים מקוונים ונמצא בקדמת חזית הידע של תחומי השיווק באינטרנט; SEO, SEM, וכמובן כל העדכונים בתחום ה- Social Media. במהלך העבודה המשותפת נבנה תכנית עסקית פרטנית אשר כוללת לקיחה בחשבון של שוק תחרותי ומגמות שווקים על מנת למנוע בזבוז של זמן, משאבים יקרים ואנרגיות מיותרות. נחפש יחד הזדמנויות עסקיות חדשות ונתכנן כיצד לבנות מוניטין ולהוביל את הלקוחות אלינו במקום למתחרים.

ייעוץ שיווקי עם תכנית עבודה אישית

תכניות ההדרכה המקצועיות נתפרות ב-Tailor-made ייחודי, יצירתי וגמיש המותאם באופן פרטני לצרכי הארגון, תוך שימת דגש על ניצול מקסימלי של המשאבים הקיימים והתמקדות בערך המוסף שיעניק לנו יתרון מול המתחרים. התהליך כולל מתן ייעוץ אישי ויד מכוונת בליווי צמוד לאורך כל התהליך, ומוביל אותנו בראש חץ למטרות שהגדרנו ללא בזבוז זמן או הוצאות מיותרות שהיינו מוציאים על שיווק לא ממוקד. ניתן ליהנות מתכניות הדרכה מקצועיות ארוכות טווח הכוללות ליווי אישי לאורך כל התהליך, תכנית עבודה הכוללת מספר מפגשים או אף מפגש יחיד לייעוץ עסקי מקיף, הכל בהתאם לצרכיו של הארגון ולגודל התקציב שנקבע לפרויקט. ליווי אישי והדרכה מקצועית יבטיחו לנו את ייעול התהליכים, מיצוי פוטנציאל העסק, שיפור התדמית בעיני הציבור והגדלת סך המכירות.

טלפון 054-9000876

לפרטים נוספים צרו קשר: 054-9000-876 גולוג, בן אביגדור 18 ת"א